Wybieranie fotografa na wesele

„W jakim celu mam wydawać pieniądze na profesjonalnego fotografa? Przecież wujek Gienek czy większość gości i tak będzie robiła zdjęcia swoimi aparatami. Teraz to i za pomocą telefonu komórkowego można zrobić zdjęcia” – powiedział przyszły małżonek.

Zanim jednak poprosimy rodzinę tudzież wujka Gienka, by uwiecznili Ten Dzień, dobrze jest wcześniej zapytać stryjka czy oby na pewno nie spóźni się na uroczystość zaślubin. Czy jego żona na pewno nie zapomni w domu torebki? Na ilu ślubach robił zdjęcia i gdzie możemy obejrzeć rezultaty jego poczynań? Niczym duch będzie niezauważalnie przemierzał kościół, a przy tym zachowa się odpowiednio do sytuacji? Czy oby na pewno odpowiada mu rola abstynenta na przyjęciu weselnym?

fotografia ślubna

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

A teraz pytanie do Młodych: jesteśmy całkowicie przekonani co do swojej gospodarności i chcemy zaoszczędzić akurat na fotografie?

Może bezpieczniej będzie zostawić pytania bez odpowiedzi.

Czy nasz post spodobał Ci się? Wejdź więc na naszą nową witrynę – tam można zobaczyć również (https://gloria.wroc.pl/uslugi-pogrzebowe/plany-pogrzebowe/) nasze atrakcyjne wpisy.

Wujkowi pozwólmy w tym dniu zapomnieć o obowiązkach, zaś my zatrudnijmy profesjonalnego fotografa. Wszak przysięgę małżeńską (zwykle) składa się raz w życiu…

Pamiętajmy, zdjęcia to jedne z piękniejszych pamiątek z ceremonii ślubnej do jakich wielokrotnie wracamy, wskutek tego tak ważne jest aby fotograf ślubny zrobił je z finezją i umiejętnością. Do lamusa odchodzą sesje ślubne w studiu fotograficznym, w dzisiejszych czasach grono par udaje się na nie w plener, dzięki czemu nasze zdjęcia wyglądają pięknie i oryginalnie. Powinniśmy też zastanowić się, czy sesja odbędzie się w dniu ślubu czy też w trakcie podróży poślubnej, kiedy to w towarzystwie swego wybranka losu będziemy przemierzać wąskie uliczki Barcelony. Z imponującej liczby ofert mówiących o fotografii ślubnej (sprawdź ) wybierzmy taką, która da nam satysfakcję i zatrzyma wspomnienia na wiele długich lat.

Jeżeli chciałbyś pogłębić nasz punkt widzenia, to zapraszamy Cię do opisu, który opracowaliśmy pod tym linkiem. Tam stale znajduje się bieżąca treść (www.memento-wroc.pl/).

Podejmijmy jednak decyzję co nam się podoba, o jakim charakterze ma być sesja. Czy będą to wyretuszowane fotografie, czy wręcz przeciwnie – naturalne z reporterskimi ujęciami?

Zdjęcia w plenerze totalnie szalone, z mocną stylizacją czy może delikatniejsze, z nutą romantyzmu?Gdy się zdecydujemy, obejrzyjmy portfolio fotografów na portalu i wybierzmy te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak okazale nie ozdobi ściany nad małżeńskim łożem, jak zatrzymane w ramkach zdjęcia z dnia ślubu. Dobrze wykonane zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *