czym zajmuje się klinika dentystyczna w Krakowie

Stomatologia obejmuje wszelkie zabiegi, których zamiarem jest udoskonalenie wyglądu pacjenta. Mają one miejsce w różnorodnych sferach stomatologii, protetyce, ortodoncji, implantologii bądź stomatologii stałej.

Typowym zabiegiem z obrębu stomatologii estetycznej jest wybielanie zębów. W leczeniu zachowawczym, Klinika Stomatologiczna (Kraków), użytkuje nowoczesne tworzywa, jest możliwość udoskonalić wygląd przebarwionych i nadwątlonych zębów. Tam, gdzie owej strategii nie da się użyć, dla trwalszego rezultatu jest możliwość założyć korony, bądź licówki. Stosowanie cyfrowego oprzyrządowania gwarantuje szczegółową ocenę stanu chorobowego i podjęcie dobranego leczenia. Klinika Dentystyczna w Krakowie leczy zęby bezboleśnie procedurą laserową.

Sposób na białe zęby

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR

Laser usuwa wyłącznie tkanki patologiczne, nie burząc zdrowych, a poza tym odkaża ząb, dając odpowiednio aseptyczne podłoże do wypełnienia zęba. Coraz to większą uwagę zwraca się na to, aby, nie szkodząc pacjentowi, wszędzie gdzie bywa to wykonalne, wyszukiwać najlepszych sposobów, również pod względem estetyki. Pacjent powinien posiadać nie wyłącznie zdrowe zęby, ale również takie, aby bez kompleksów mógł się ładnie uśmiechać.
Profesjonalni i bardzo dobrze wyszkoleni dobrzy dentyści z Kraków wykonują zabiegi chirurgiczne, tj. usuwanie zęba, resekcja korzenia i mikroskopowe wyrywanie ósemki. Podczas zabiegu chirurgicznego wyrwania zęba i wielu różnych zabiegów dentystycznych, możliwe jest podanie znieczulenia ogólnego pod kontrolą profesjonalnego anestezjolog. Jest również okazja wszczepienia implantów, które odwzorowują brakujące zęby.

Klinika Stomatologiczna Kraków zajmuje się też modyfikowaniem kiepskiego, nierównego uszeregowania zębów i za pomocą wybielania metodą nakładkową przywracają zębom rzeczywistą biel.
W sytuacji, gdy nie ma możliwości ocalenia własnych naturalnych zębów, proponowane są różnego typu protezy, także korony, mosty i licówki wykonywane z najlepszych budulców, odtwarzających z imponującą ścisłością własne zęby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *