Doceniajmy trochę bardziej nasze góry!

Nawet bardzo krótki pobyt w naszych górach jest w stanie wiele dać. Chociażby z tego powodu, że akurat nasze góry mają sporo do pokazania. Można powiedzieć, iż nierzadko możemy pomyśleć, że gdzieś w Szwajcarii czy nawet na Słowacji jest o wiele korzystniej, jeżeli w grę wchodzą warunki urlopowania w górach, ale czy być może to trochę nie ma takiej sytuacji, iż najzwyczajniej często Polacy nie umieją docenić swojego kraju?

No wiadomo: gdy odwiedzamy choćby Zakopane i okolice, zauważamy, że perfekcyjnie to pewnie nie będzie w Polsce jeszcze przez niekrótki okres. Dobrze, lecz tak czy siak jeżeli szukamy fajnego odpoczynku, bez cienia wątpliwości nie musimy założyć, że jest coś sympatyczniejszego, aniżeli Karpacz, Białka tatrzańska albo Zakopane: no jakby nie patrzeć zimowa stolica RP.

I tutaj niejako taki apel do wszystkich tych, którzy są w jakiś sposób powiązani ze światem biznesu, branżą konferencyjną, itp. A może częściej warto organizować szkolenia i konferencje gdzieś we właśnie polskich górach? Pamiętajmy podstawową kwestię: ludzie po takim spędzie będą dużo mądrzejszy, lecz także z pewnością będą bardziej wypoczęci, co powiększy ich wydajność. Pamiętajmy, że sale konferencyjne w górach, szczególnie takie naprawdę ładnie umiejscowione, są niesamowite, no zapierające dech w piersiach. Urokliwe mamy te góry, a zresztą zasadniczo na autentycznie całym świecie góry są śliczne. To nie tylko polska specyfika.

sala konferencyjna

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Doceniajmy również rewelacyjne możliwości jakie na pewno dają nam słowackie góry.

Szalenie nam przyjemnie, że poświęciłeś swój czas, aby przeglądnąć ten artykuł. Jeżeli masz chęć na inne, to kliknij link systemy wideokonferencyjne i przenieś się do kolejnej strony.

W końcu w trakcie pobytu na południu Polski czymś w zupełności normalnym jest odwiedzanie naszych sąsiadów. Obecnie coraz ciężej się tam wydaje pieniądze, bo generalnie ceny są tam aż tak wygórowane, iż to bardziej Słowacy pozostawiają kasę w polskich sklepach, ale ciągle szczególnie alkohol to ogromny atut. Doceniajmy zatem nasze góry, naprawdę nie ma bardziej wskazanego miejsca dla pragnących zresetować swój umysł, niźli Szczyrk, Zakopane oraz inne miejscowości turystyczne. Być może jeszcze Ustroń albo Wisła? Urokliwych kurortów zdecydowanie nie brakuje. Odwiedzajmy je, a zapewne będą piękniejsze, solidniej wyposażone. One potrzebują naszych dutków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *