Dziwne zabiegi upiększające

Kobiety podobno chcą dobrowolnie cierpieć, jeżeli w zamian mogą stać się szczuplejsze. Trudne operacje, kremy z odchodami – to nic niezwykłego. Depilacja całego ciała woskiem to dla pań niezbędny zabieg kosmetyczny. W dodatku – dzisiaj oddajemy się nowym zabiegom i to laser ipl decyduje o tym, że jesteśmy bardziej kobiece.

Depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite

Mężczyzna boi się tego tak samo, jak frezarki do pedicure – szczególnie, że nazwa kojarzy się mimowolnie z nazwą sprzętu z huty szkła. Niżej kilka zaskakujących upiększających zabiegów.

Daj sobie sianaW pewnym włoskim SPA można przetestować innowacyjną walkę z tkanką tłuszczową. Walcząca zawijana jest dokładnie w wilgotną słomę i tak odziana wsadzana do wanny z wodą o temperaturze 80 stopni. Można się dzięki temu porządnie wygrzać, co sprawi, że tkanka tłuszczowa ruszy do spalania.

Wąż masażystaWiadomo, że istnieje masaż gorącymi kamieniami, ale można znaleźć bardziej wyrafinowane metody odpoczynku. W Izraelu, za jakieś 100 dolarów, wymasują… węże. Kilka osobników różnych gatunków spaceruje jak gdyby nigdy nic po całym ciele. Każdy inaczej masuje i oddziałuje na inne partie mięśni.

Pokarm dla rybekPo co fotel do pedicure skoro każdy może zaszczycić stopami rybki. Podobno to nie są piranie, zdecydowanie fachowo pożerają naskórek, zwracając klientce SPA wyjątkowo gładką stopę. To już dobrze znana metoda pedicure, ale może wydawać się ciągle egzotyczna i specyficzna.

Bycza maseczkaZupełnie nie w tajemniczym zakątku, ale w centrum Londynu, jako specjalna odżywka na włosach pojawi się bycza sperma. W tej sytuacji chyba lepiej nie zastanawiać się, z jakiego powodu włosy są zdrowe i miłe w dotyku.

.Wężowy manicureLudzie zatrudnieni wśród węży w Ameryce Południowej, mogą szczycić się bardzo zadbanymi dłońmi. Powodem nie jest cotygodniowa odwiedziny u kosmetyczki, niepotrzebna jestlampami (masz więcej pytań?)akże lampa do manicure. Na delikatność ich rąk tak dobrze wpływają odchody węża. Może to nie brzmieć kusząco, stąd też dobrze zostać przy ulubionym kremie do rąk.

Źródło: www.o2market.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *