Etykieta w sieci

W każdej sferze naszego życia obowiązują nas podstawowe zasady, których powinniśmy się bez względu na modę trzymać. Jest to kwestia właściwego wychowania i naszych wartości moralnych. Choć nasz dzisiejszy świat czasem staje na głowie, mimo wszystko warto trzymać się swoich żelaznych zasad. Taka postawa pomoże nam zdobyć ogólny szacunek, a w pewnych sytuacjach może zaprocentować fascynującą przyjaźnią lub propozycją pracy.

strona

Autor: Les Roches International School of Hotel Management
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy wciągnęła nas magia wirtualnego świata, na chwilę zapomnieliśmy , kim jesteśmy i jakie zasady są dla nas ważne. Obsceniczne słownictwo, przezwiska, bluzgi- to jedynie część z tego, co możemy zobaczyć w sieci. W rzeczywistości, ludzie, którzy z tych, czy innych powodów, znajdują się w internecie, są błyskawicznie oceniani pod każdym kątem przez różnej maści hejterów. Trzeba posiadać wielką siłę psychiczną, by przeboleć niektóre z kąśliwych komentarzy.Aby okiełznać ten publiczny lincz, konieczny jest regulamin strony www, który dokładnie określa, które zachowania są niedozwolone. Każdy, kto chce się zarejestrować na konkretnej witrynie, powinien zgodzić się z treścią regulaminu.

Zapraszamy na nowe informacje z witryny, jeżeli te, które przedstawiliśmy tutaj, przypadły Ci do gustu. W kolejnym artykule oczekuje na Ciebie dużo szczegółów.

To, oprócz formułki o przetwarzaniu danych osobowych, najistotniejsza sprawa w czasie zakładania konta.Polityka prywatności pozwala jego moderatorom usuwać wszelkie komentarze, które są zaprzeczały jego postanowieniom. Wiadomo wszakże, że stwierdzenie „zgadzam się z postanowieniami regulaminu” jest jednym z najpopularniejszych kłamstw w sieci.

Czy w kontekście omawianej publikacji masz więcej pytań? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik – to nie może za żadne skarby umknąć Twojej uwadze.

Dlatego wiele osób później zastanawia się, dlaczego ich komentarz został usunięty.Dlatego przed tym, jak utworzymy sobie na jakiejś stronie profil, sprawdźmy szczegółowo regulamin portalu. To pozwoli nam później uniknąć przeróżnych dziwnych sytuacji. Czasami w którymś punkcie znajduje się dodatkowa informacja o zapłacie za założenie profilu, którą przeoczyliśmy. Wiele internetowych oszustów wyłudza w taki sposób od naiwnych użytkowników pieniądze. W mediach jakiś czas temu funkcjonowała akcja społeczna, która ostrzegała nas przed pochopnym zawieraniem umów bankowych. To samo powinno dotyczyć także wirtualnej rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *