Czas iść na siłownię!

Mimo że dopiero co minęły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, trzeba już zastanowić się nad plażową formą. Do okresu wakacyjnego jeszcze pół roku, a zatem akurat tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmodyfikować dietę. Kilka tygodni przed wakacjami siłownie są zatłoczone tak zwanymi „sezonowcami”, którzy usiłują zmienić sylwetkę w krótkim czasie.To pomyłka, gdyż formowanie sylwetki wymaga wielu miesięcy mocnej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Żeby rozpisać sobie dobry reżim treningowy oraz jadłospis, należy poszukać wskazówek w Internecie. Należy koniecznie wiedzieć, że każdy jest inny i nie wolno kopiować treningów i diet kulturystów bez modyfikacji.

Nie studiuj słabych gazetach kolorowych, w których w każdym numerze zaleca się podobno cudowne sposoby na czystą masę mięśniową w kilkanaście dni. Takie przemiany są nierealne, nawet przy udziale dobrych suplementów. Niektóre suplementy są warte zakupienia, w dalszej części omawiamy parę rodzajów.

Thermo fat burner

Taki artykuł jest wart nabycia. Statystyczny suplement diety na odchudzanie zazwyczaj ma w sobie kilka popularnych związków, które ułatwiają niszczenie tłuszczu – np. kofeinę.

Z wielu badań wynika, że takie towary mają silnie działanie energetyzujące, to znaczy mocno wspierają ducha ćwiczącego, a ich skuteczność jest raczej nieduża.

Budowanie masy na siłowni

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

O ile masz kłopoty z ciśnieniem, lepiej nie łykaj takich środków, gdyż duża ilość stymulantów może sprawić złe samopoczucie.

Baton białkowy

Naczelnymi nieprzyjaciółmi osoby, która chce uzyskać szczupłą sylwetkę, są oczywiście cukry. Mało kto orientuje się, że cukier jest dużo groźniejszy dla ciała i szczupłości niż tak mocno demonizowany tłuszcz. Jeśli złapie cię chęć na spożycie czegoś smacznego trzeba nabyć parę przepysznych batonów białkowych.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na omawiany wątek – odsyłam do strony, ponieważ odnajdziesz tam dokładne dane, które bardzo Cię zaciekawią.

Tego rodzaju artykuły są najczęściej produkowane z białka mlecznego oraz innych substancji. W Polsce można kupić spore spektrum smaków i odmian batonów białkowych, każdy znajdzie sobie swój ulubiony słodki smak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *