Gdzie mogą być posadzki z polerowanego betonu oraz czy można taką wykonać np. w kościele?

Aktualnie możemy napotkać przeróżne typy posadzek. Posadzki dekoracyjne w dzisiejszych czasach to innowacyjna i coraz częściej stosowana metoda pozwalająca na realizację nawet w najwyższym stopniu wymyślnych projektów.

temat

Autor: Sterling College
Źródło: http://www.flickr.com
W wybudowanych i budowanych dopiero obiektach ten materiał ma szanse zagościć dzięki technologii polerowania betonu. Taki beton to nowy sposób obróbki betonu, na jaki składa się szlifowanie, polerowanie oraz impregnowanie za pomocą specjalnych środków . Ten tani oraz powszechnie dostępny budowlany surowiec dzięki nanotechnologii mógłby zostać z sukcesem używany jako surowiec do wykańczania w budynkach o różnym przeznaczeniu. Tego typu beton można by zastosować jako posadzki w magazynach, garażach podziemnych, szkołach czy też centrach logistycznych. Dzięki temu, że polerowany beton – (bezpłatny dostęp) jest antyseptyczny, nadaje się do miejsc z pożywieniem oraz marketów wielkopowierzchniowych. Doskonale także przyda się do budowy szpitali czy też obiektów sakralnych. Jeśli interesuje cię polerowanie betonu Warszawa niech okaże się miastem, w którym będziesz szukał odpowiednich specjalistów.
hala

Autor: Sanplast S.A.
Źródło: Sanplast S.A.

Posadzki z polerowanego betonu są bardzo płaskie oraz mają bardzo długą trwałość. Mogłyby służyć tak długo, jak płyty betonowe, a to nawet kilka dziesiątków lat. Są one bezpieczne dla odbiorców, gdyż są antypoślizgowe oraz bardzo łatwe do utrzymania w porządku. Dzięki swojemu doświadczeniu każda firma może dopasować właściwe rozwiązanie dla dowolnego odbiorcy i zapewnia, że będzie ono idealne.

Firma proponuje darmowy test, jaki pozwoli na weryfikację technologii wprost na posadzce odbiorcy. Jedną z zalet szlifowanego betonu jest ochrona przed pyleniem. Prezentuje się on bardzo estetycznie, a wnętrze, w którym jest tego typu posadzka, wygląda na zadbane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *