Oferta firmy Alwro

Początki działalności naszej firmy sięgają 1946 r., jednakże ALWRO S.A narodziła się w 1991 r. – zaraz po prywatyzacji zakładów odlewniczych ALWRO. Aktualna działalność przedsiębiorstwa została stworzona dzięki przemianom zainicjowanym już w latach dziewięćdziesiątych – m.in. dzięki konieczności nieprzerwanego udoskonalania parku maszynowego, ale także za sprawą dbałości o ekosystem.

Pierwszy etap burzliwych zmian obejmowała zmianę starej technologii o wysokiej szkodliwości dla ekologi jak i otoczenia.

przemysł

Autor: andrew moser
Źródło: http://www.flickr.com

Przemiany obejmowały zarówno modernizację zaplecza technicznego jak i zakup nowych urządzeń.Już po dwóch latach istnienia przedsiębiorstwa zainstalowano urządzenia pozwalające na odlewanie ciśnieniowe, po następnych 3 latach w firmie pojawiły się maszyny do odlewania odśrodkowego – co dało szansę na otwarcie nowego działu zakładu. Najnowsze technologie i maszyny sprawiły, iż w dużym stopniu zwiększyła się oferta asortymentowa firmy.Wraz ze zmianami urządzeń i wprowadzeniu nowych technologii w życie, wprowadzaliśmy duże zmiany związane z ochroną przyrody – zrezygnowaliśmy m.in z produkowania niebezpiecznego dla środowisko żeliwa, nasza działalność skupiła się na odlewaniu ciśnieniowym. W naszej ofercie znajduje się bardzo ogromny asortyment odlewów z metali kolorowych produkowanych metodą ciśnieniową, w formach metalowych jak i w formach piaskowych (odlewy piaskowe) formy te pozwalają na odlewnie najbardziej skomplikowanych produktów – więcej o Alwro przeczytasz tu.

W naszej ofercie można kupić też odkuwki matrycowe.Bogaty profil działalności i specjalizacji https://alwro.com.pl/pracowania dzięki utalentowanej ekipie inżynierów oraz fachowców. To dzięki nim realne jest nieustanne poszerzanie i rozwijanie zakładu.

Dzięki zachowaniu kontroli na każdym stadium produkcji – od ścisłej inspekcji półproduktów, tak aby trzymały wskazówki jakościowe, przez kontrolę posiadanego parku maszynowego, aż po ostateczną kontrolę jakości finalnego produktu, jesteśmy w stanie wytworzyć odlewy o najlepszej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *