W jaki sposób efektywniej zarządzać własnym czasem?

Choć gdzieś przeczytałem, że czasu nigdy nie można zakupić, to tak naprawdę nie do końca się zgadzam z takową tezą. Przecież faktycznie doby nie jesteśmy w stanie wydłużyć, ale możemy efektywniej zarządzać własnym czasem, sprawić, że zrobimy sporo więcej, a jeszcze oprócz tego będziemy mieć sporo więcej czasu. Można śmiało powiedzieć, iż tracenie swojego czasu jest całkowicie pozbawione sensu. Należy w jakiś sposób walczyć z tym procederem. W szczególności, że ma się tylko jedno życie. Sam nie wiem jak Ty, lecz ja nie za bardzo wierzę w reinkarnację!

szkolenie

Autor: David Brewer
Źródło: http://www.flickr.com
Doskonałym pomysłem jest pójście na szkolenie zarządzanie (zobacz zarządzanie miękkie) czasem – całkiem sporo tego typu szkoleń jest zorganizowanych w polskich miastach. Z tego co widzę, zwłaszcza Warszawa w tym temacie przoduje. Nic dziwnego. Można w sumie powiedzieć, że umiejętnie poprowadzone szkolenie w istocie może czegoś ciekawego nas nauczyć. Trzeba jednakże bardzo uważać, aby nie pójść na takie szkolenie, które będzie całkowitą stratą naszego czasu. To byłoby ironiczne, gdybyśmy na tego typu szkoleniu wyłącznie tracili cenny czas. Zwróć na to uwagę, szanowny internauto. Więcej na ten temat:

W ogóle jestem ogromnym miłośnikiem porządnych szkoleń. Jeśli tego typu szkolenie jest konkretne, to ciężko sądzić, że najzupełniej nawet stosunkowo drogie spotkanie jest najzupełniej chybionym wydatkiem. Sam co jakiś czas wybieram się na takie spędy, na przykład w październiku odbyłem spotkanie sprzedażowe, które sprawiło, że powiększyłem własną sprzedaż. W zasadzie to fakty są takie, iż dobre szkolenie może sporo sensownego nas nauczyć.

Jest Ci niezbędne hiperłącze do www (https://rebrand.com.pl/projekty/fortiven/)? Namawiamy więc, byś nacisnął tu i wówczas przelogujesz się do kolejnego wpisy pełnego detali.

To pewnik.

praca

Autor: David Brewer
Źródło: http://www.flickr.com

Jednakże uwaga: kiepskie szkolenie może tylko namącić nam w głowach. Trzeba zatem jakoś to rozgraniczyć, postarać się o to by uzyskiwać wiedzę z odpowiednich źródeł. W takim razie: staraj się wreszcie skuteczniej zarządzać własnym czasem, ponieważ nierzadko ci ludzie, którzy uskarżają się na małą ilość wolnego czasu, tak naprawdę nie umieją go maksymalnie wykorzystać. Skoro są mocno zapracowani ludzie, którzy na dodatek mają wiele czasu na aktywność fizyczną, życie towarzyskie, itp., to chyba mimo wszystko można cóż skutecznego zrobić, aby nareszcie żyć pełnią życia. Kończę pisać tekst – w końcu to również element skuteczniejszego zarządzania swoim czasem! Zobacz szkolenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *