Jakie auto na ślub?

Ślub jest z pewnością jednym z najistotniejszych zdarzeń w życiu. Na tą okazję wszystko powinno być cudowne. Ponadto o ogromie spraw powinno się pomyśleć dużo wcześniej. Na przykład wymarzoną salę na zabawę weselną w polecanym miejscu, oraz termin w którym duchowny udzieli sakramentu trzeba zarezerwować co najmniej rok do przodu.

Limuzyna

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Po radosnych zaręczynach i zakomunikowaniu owej nowiny rodzinie oraz przyjaciołom, przed parą narzeczonych stoi iście słoniowe przedsięwzięcie. Na początek trzeba zgrać wolne terminy, którymi dysponuje parafia, w której ma odbyć się ślub, oraz czy ów dzień znajdzie pokrycie z dostępnym terminem sali weselnej i zespołu muzycznego. Gdy takowe daty się zbiegną wtedy można wyznaczyć dzień, w którym odbędzie się uroczystość. To jednak nie wszystko – pozostało jeszcze milion rzeczy do ustalenia i zakupienia.

Wszystkie rzeczy i przedmioty związane ze ślubem powinno być cudowne i wzniosłe: sukienka panny młodej, garnitur pana młodego, dekoracja kościoła i sali weselnej, a nawet zaproszenia ślubne – najlepiej gdy zaprojektuje je sama Para Młoda. Pośród tych wszystkich planów, ustaleń i rezerwacji mężczyzna ma nie wiele na swojej głowie. Ale jest jedna rzecz, którą to właśnie on załatwi najlepiej – wynajem eleganckiego samochodu, który zawiezie Parę Młodą do kościoła, a po ceremonii do miejsca w którym ma odbyć się zabawa weselna.

prorent

Jakiej marki auto pożyczyć na ślub?
O tym jakie auta można wypożyczyć na tą wyjątkową okoliczność można poczytać na tematycznych forach. Młodzi chętnie dzielą się upodobaniami i wyborami których dokonali na swój ślub. Zależy on przede wszystkim od gustu. Są osoby, które uwielbiają stare (zobacz stare lampki nocne) samochody, inni zaś postawią na elegancką limuzynę bądź zupełnie nowy, ultra elegancki model samochodu popularnej marki. Wiele zależy także od charakteru i stylistyki oprawy ślubnej wybranej przez Młodą Parę. Do stylizacji retro najlepiej będzie wybrać auto reprezentujące minioną epokę, zaś do nowoczesnego stylu lepiej dopasuje się innowacyjna linia auta.

Super nowoczesną linią i elegancją z pewnością może się poszczycić Chrysler 300c. Ten model , w w kolorze śnieżnej bieli, przyozdobiony gustownymi dekoracjami wprawi w podziw zaproszonych gości.

Z kolei w klimat retro idealnie wpisze się Chrysler PT Cruiser czy też Citroen DS. Citroen DS to jeden z najpiękniejszych klasyków samochodowych, które zostały wyprodukowane w Europie. Cena wynajęcia wyjątkowego auta na ślub to ok 100 zł/h. Cena zależy od wyboru modelu i marki samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *