W jaki sposób powiększyć własne libido?

Słabe libido nie jest wielkim problemem – jeżeli pojawia się raz na jakiś czas. Jednak jeżeli ktoś nieustannie skarży się na brak libido, musi rozpocząć niejako walkę z owym zjawiskiem. Zatem zainteresowani zwiększeniem własnego libido – bądź libido partnera/partnerki, powinni zaznajomić się z radami umieszczonymi przez tego człowieka, który miał bardzo duże kłopoty z libido, praktycznie zawalił się jego długoletni związek, lecz na całe szczęście jakoś dał sobie radę. W końcu libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to akurat coś pewnego.

Można śmiało powiedzieć, że wiele daje mocna zmiana diety. A więc należy jeść dużo więcej owoców oraz warzyw – smaczne to, a na dodatek naprawdę zdrowe. Trzeba również zjadać więcej ryb: przynajmniej co piątek. I nawet jeśli nie jesteśmy za bardzo religijnymi osobami, i tak nie możemy sądzić, że jedzenie mięsiwa w piątek jest w porządku.

Jeśli chcesz znaleźć pewne dane, zerknij i sprawdź informację – tu są wyłącznie interesujące oferty. Kliknij, nie zawiedziesz się.

To znaczy równie dobrze możemy wybrać inny dzionek, ale wydaje się, iż właśnie piątek jest idealnym dniem. Efektywne w walce o wyższe libido są również suplementy diety. Wiadoma sprawa – ciężko o mocno skuteczny suplement diety, ale w sumie można powiedzieć, że zwłaszcza naturalne suplementy są OK (więcej na A co najbardziej istotne, charakteryzują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem. Bo o tym należy pamiętać – ciężko uważać, iż czymś w porządku jest to, aby dla lepszego libido najzwyczajniej w świecie się truć!

seksuolog

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również bardziej doceniać usługi lekarza specjalisty z dziedziny seksuologii. Najczęściej nawet jeżeli mamy kłopoty erotyczne, nie tylko chodzi o libido, wcale nie poszukujemy pomocy w gabinetach lekarzy seksuologów. No wiadomo – dopiero od kilku lat polskie społeczeństwo jest nowoczesne, wcześniej, mowa o latach PRL-u, seks był tak jakby tematem tabu, ale dzisiaj uczęszczanie do seksuologa nie jest żadnym powodem do uczucia wstydu. Bez przesady: seksuolog nie ugryzie, w żadnym razie nie wyjawi postronnym osobom naszych sekretów. A co najbardziej znaczące, tylko seksuolog jest w stanie przepisać dla nas lek na libido – bardzo często takie medykamenty są wielce skuteczne, odnośnie tego ciężko miewać jakiekolwiek wątpliwości (opinie o lekarzu). Zatem zawalczmy o swoje libido, bo jeżeli kłopoty z popędem erotycznym mamy przez długi czas, pewnie z dnia na dzień nie zdołamy dojść do zdrowia.

Czy chciałbyś sprawdzić tę tematykę z zupełnie innej strony? Jeżeli tak, to zobacz też wpisy ze strony, które odnajdziesz gdy klikniesz tutaj.

To pewnie jasne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *