W jaki sposób powiększyć własne libido?

Słabe libido nie jest wielkim problemem – jeżeli pojawia się raz na jakiś czas. Jednak jeżeli ktoś nieustannie skarży się na brak libido, musi rozpocząć niejako walkę z owym zjawiskiem. Zatem zainteresowani zwiększeniem własnego libido – bądź libido partnera/partnerki, powinni zaznajomić się z radami umieszczonymi przez tego człowieka, który miał bardzo duże kłopoty z libido, praktycznie zawalił się jego długoletni związek, lecz na całe szczęście jakoś dał sobie radę. W końcu libido tak czy siak nie jest nieuleczalną chorobą, to akurat coś pewnego.

Można śmiało powiedzieć, że wiele daje mocna zmiana diety. A więc należy jeść dużo więcej owoców oraz warzyw – smaczne to, a na dodatek naprawdę zdrowe. Trzeba również zjadać więcej ryb: przynajmniej co piątek. I nawet jeśli nie jesteśmy za bardzo religijnymi osobami, i tak nie możemy sądzić, że jedzenie mięsiwa w piątek jest w porządku.

Jeśli chcesz znaleźć pewne dane, zerknij i sprawdź informację – tu są wyłącznie interesujące oferty. Kliknij, nie zawiedziesz się.

To znaczy równie dobrze możemy wybrać inny dzionek, ale wydaje się, iż właśnie piątek jest idealnym dniem. Efektywne w walce o wyższe libido są również suplementy diety. Wiadoma sprawa – ciężko o mocno skuteczny suplement diety, ale w sumie można powiedzieć, że zwłaszcza naturalne suplementy są OK (więcej na A co najbardziej istotne, charakteryzują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem. Bo o tym należy pamiętać – ciężko uważać, iż czymś w porządku jest to, aby dla lepszego libido najzwyczajniej w świecie się truć!

seksuolog

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również bardziej doceniać usługi lekarza specjalisty z dziedziny seksuologii. Najczęściej nawet jeżeli mamy kłopoty erotyczne, nie tylko chodzi o libido, wcale nie poszukujemy pomocy w gabinetach lekarzy seksuologów. No wiadomo – dopiero od kilku lat polskie społeczeństwo jest nowoczesne, wcześniej, mowa o latach PRL-u, seks był tak jakby tematem tabu, ale dzisiaj uczęszczanie do seksuologa nie jest żadnym powodem do uczucia wstydu. Bez przesady: seksuolog nie ugryzie, w żadnym razie nie wyjawi postronnym osobom naszych sekretów. A co najbardziej znaczące, tylko seksuolog jest w stanie przepisać dla nas lek na libido – bardzo często takie medykamenty są wielce skuteczne, odnośnie tego ciężko miewać jakiekolwiek wątpliwości (opinie o lekarzu). Zatem zawalczmy o swoje libido, bo jeżeli kłopoty z popędem erotycznym mamy przez długi czas, pewnie z dnia na dzień nie zdołamy dojść do zdrowia.

Czy chciałbyś sprawdzić tę tematykę z zupełnie innej strony? Jeżeli tak, to zobacz też wpisy ze strony, które odnajdziesz gdy klikniesz tutaj.

To pewnie jasne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *