Jeśli nie lubisz firan powinieneś zastanowić się nad roletami z nadrukiem

Jest sporo różnych metod na to, aby domowe okna wyglądały elegancko i stylowo. Możemy zawiesić typowe firanki lub zasłony, co prawda tracą one popularność, ale odpowiednio dopasowane mogą się rzeczywiście elegancko prezentować. Kolejna część klientów wybierze zapewne któreś modele żaluzji, zrobione na przykład z aluminiowych pasków albo różnych gatunków drewna.

Firanki – trzy grzechy główne

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER

W końcu może się znaleźć również duża ilość klientów, którzy zdecydują się na montaż w swoich oknach jednego z wielu wzorów rolet, które cieszą się coraz większą popularnością w wielu mieszkaniach lub domach.

Same rolety (sprawdź u nas: funkcjonują bardzo prosto, w górnej części okna – okna wrocław montuje się mechanizm podnoszenia i opuszczania tkaniny, która pełni z kolei rolę zasłaniania szyby. W czasie zakupu rolet do dyspozycji jest duża ilość materiałów kóre się różnią kolorystyką i parametrami. Zdecydować się można na tkaninę przepuszczającą promienie słoneczne, wtedy nawet przy całkowicie zasłoniętych roletach w pomieszczeniu będzie w miarę słonecznie. Są też materiały grubsze, ich zasłonięcie spowoduje, że w pomieszczeniu zrobi się ciemno jak w nocy. Każdy, kto będzie chciał zakupić komplet rolet powinien obejrzeć różne wersje tkanin i taką wybrać, która najbardziej spełni jego oczekiwania.

Garść inspiracji: orient i folk

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Następną, a dla wielu osób najbardziej istotną kwestią, jest kolorystyka kupionych rolet. Jest to dość istotne, gdyż mechanizm nie jest zbyt widoczny na górze okna, ale duża tkanina która zasłania resztę okna już tak. I dla wielu ludzi istotne będzie to, aby prezentowała się ona ładnie i elegancko. Przy roletach typowych wybór motywów i kolorów materiałów jest dość duży, ale dopiero rolety z nadrukiem (zobacz nasze propozycje: ) mogą zaoferować pełnię możliwości. Tego typu technologia jest stosowana od niedawna i bardzo szybko uzyskała ogromną popularność. Po wybraniu bazowej tkaniny można na niej wydrukować dowolne zdjęcie, i taką roletę zamontować w swoich oknach. Starczy do jednej z firm, które się zajmują tego typu nadrukami przesłać swoje własne zdjęcie lub wybrać wśród milionów dostępnych w specjalnej bazie. Po kilku dniach od złożenia zamówienia rolety zostaną zrobione i będą czekać w gotowości do powieszenia ich na oknach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *