Masz ochotę się odprężyć? Spróbuj fachowy masaż

Pomyśl o sobie, przystańnachwilę, aby się wyluzować! zrób kilka ćwiczeń, ale nie przesadzaj, bo możesz złapać uraz lub nabawić się nieprzyjemnych zakwasów. No właśnie… Jak się do tego przygotować? Jak poczuć się lepiej, nie mieć zakwasów, niespocić się nazbyt, ale być w idealnie rozluźnionym i gotowym do nowych, życiowych wyzwań. Odpowiedzią jest wysokiej klasy masaż.

masaż

Źródło: flickr.com

Masażystą może być twój partner, uważaj jednak, to co może świadczyć z pozoru na niewinne „gilgotanie” mięśni może zakończyć się bolączką masowanej partii mięśni. Tak to jest bowiem, że jak się nie ma właściwej kompetencji można bezcelowo szkodzić. Dla gwarancji lepiej skorzystać z wysokiej klasy masażu, który oferuje coraz więcej fachowców. W dużych ośrodkach, jak Warszawa, Kraków czy Wrocław bez trudu odnajdziesz kompetentnego specjalistę, który odświeży twoje mięśnie, tchnie w nie życie idealną porcję modelowania dokładnych partii mięśni.

Warto też popytać przyjaciół, gdyż znaną praktyką takim zagadnieniu jest polecenie znajomej osoby, która skorzystała z usług danego masażystki. Tą drogą trafimy na sprawdzoną usługę lękać się dodatkowo, czy wybrany przez nas masażysta to na pewno kompetentna do tej pracy osoba.

Warto też przed skorzystaniem z usług masażysty poznać, jakie są rodzaje tej odprężającej formy wytchnienia – dobry masażysta ( www.przychodniazycie.pl/334,Masazysta.html ) z Wraszay.

Oto one.

masaż czekoladą

kochasz czekoladę? Zapewne! Polubisz ją jeszcze silniej po masażu czekoladą! Do wykonania tak ekscentrycznego zabiegu potrzebna jest maska czekoladowa, ale pochodząca się z ziarna kakaowca. Jak dowodzą doświadczeni tym typie przyjemności masaż czekoladą wyzwala w organizmie endorfiny, tzw. hormony ekstazy.

A co odpowiesz na podróż do ciepłej Kalifornii? Zamarzyło się, co nie? Nie trzeba tam jednak jechać, żeby wypróbować masażu kalifornijskiego-sensualnego. Jest to specyficzna technika masażu, której niewiadoma tkwi w perfekcyjnym trafianiu w główne punkty napięć mięśniowych. Wykonywany powolnie, nie ominie żadnego potrzebującego interwencji miejsca.

Ostatnim ze szczególnie polecanych jest masaż gorącymi kamieniami. Do jego przeprowadzenia wykorzystuje się naturalne kamienie bazaltowe. Dobrze przeprowadzony masaż tego rodzaju idealnie rozgrzeje ciało, rozluźni mięśnie, a przede wszystkim zregeneruje nasze ciało po solidnym wysiłku fizycznym.
Sprawdź również specjalistów z innych miejscowości: .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *