Potrzebujesz szybkiej gotówki?

Czasami ma miejsce sytuacja, że potrzebujemy funduszy na szybko, bez zaświadczeń. Lub po prostu zależy nam by zapobiec kontroli przez pożyczkodawcę negatywnej historii kredytowej. Szukamy wówczas różnych rozwiązań, które nam to umożliwią. Metodą na wyjście z tymczasowej, niełatwej sytuacji materialnej może być kredyt bez zaświadczeń o dochodach.

monety

Autor: daveynin
Źródło: http://www.flickr.com
pożyczek (zobacz pożyczka pod zastaw ziemi rolnej) bez zaświadczeń o zarobkach to oferta skierowana do wszystkich osób potrzebujących nagłego zastrzyku gotówki. Owa prosta procedura nie wymaga wypełniania zbędnych formularzy, oraz danych, czy mamy zaciągnięty kredyt.

Pozytywną stroną tego rodzaju pożyczek jest na pewno większa anonimowość. Brak zaświadczenia wiąże się głównie z tym, że o zadłużeniu nie dowiaduje się pracodawca, księgowa czy ktoś, kto mógłby taką informację wykorzystać przeciwko naszej osobie.

Potwierdzisz chyba, że omawiany artykuł jest nieschematyczny. Jeżeli więc masz chęć przestudiować go bardziej, zobacz info opublikowane tutaj.

Szybką pożyczkę można otrzymać na wiele sposobów. Poza powszechnie stosowanym złożeniem wniosku o jej przyznanie, niektóre instytucje pozabankowe zapewniają pożyczkę przez SMS. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet – dodatkowe pieniądze można otrzymać niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Idea działania opiera się na paru prostych czynnościach – aby otrzymać pożyczkę wymagane jest wysłanie wiadomości tekstowej na wskazany numer. Środki znajdą się na koncie, w zależności od tego, w jakim banku prowadzony jest rachunek, od godziny do 24 godzin. W związku z tym już kolejnego dnia można otrzymać gotówkę.

Jednak jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciem szybkiej pożyczki bez informacji o dochodach, pamiętaj, że jedynie wtedy, gdy z dokładnością zapoznasz się z umową i w pełni dostosujesz ją do swych potrzeb i możliwości. Naszym obowiązkiem jest, aby poznać całkowite koszty pożyczanych pieniędzy i ocenić, czy jesteśmy skłonni je ponieść. To bardzo ważne, ponieważ może nas spotkać niemiła niespodzianka, jeśli przyjdzie nam płacić bardzo wysokie odsetki albo ukryte ubezpieczenia od niewielkiej kwoty, którą pożyczyliśmy.

Musimy być świadomi przyszłych zobowiązań. Tego, czy decydujemy się przyjąć proponowane warunki. Jeśli mamy pewność, iż brak gotówki to tylko przejściowy stan, kredyt bez zaświadczeń jest korzystnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *