Odzyskaj podatek zapłacony za granicą.

Wielu z nas zapewne pracowało poza Polską lub zastanawia się na ten temat. Warto wiedzieć, że działają w Polsce firmy, które pomagają w pozyskaniu zwrotu podatku od dochodów z pracy za granicą. Ową działalnością trudni się firma X.

agencja pracy tymczasowej warszawa

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Węzłową gałęzią jest zwrot podatku z: Niemiec, Holandii i Anglii.

Nie możesz się doczekać nowych interesujących wpisów na ten temat? Przekazujemy Ci fantastyczną nowinę – kliknij pit-11 w poniższy link i rozkoszuj się lekturą.

Ponadto firma oferuje usługi przewozów autokarowych niemal do każdego miejsca na obszarze Europy.

Aby zdobyć zwrot podatku z zagranicy wcale nie musisz wysyłać grubej paczki dokumentów. Na formalność składają się trzy podstawowe kroki. Pierwszy krok to dostarczenie karty podatkowej. (News: więcej na temat agencji pracy warszawa) Taką kartę ma obowiązek wypisać pracodawca za granicą. Dogodność korzystania z usług firmy polega m.in. na możliwości wysyłki pisma listem lub e-mailem.

W wypadku gdy nie posiadasz takiego dokumentu, można go jeszcze uzyskać. Firma może zwrócić się w Twoim imieniu do pracodawcy za granicą. Po otrzymaniu karty, firma wysyła komplet niezbędnych formularzy, które należy wypełnić, wraz z podaniem numeru konta i odesłać do firmy X. (Interesuje Cię praca tymczasowa warszawa)
W ostatnim etapie firma składa zeznanie podatkowe do Urzędu Skarbowego, który decyduje o wysokości zwrotu i wysyła pieniądze na konto. Nie ma w tym nic skomplikowanego- ponadto nie trzeba stać w okienku urzędowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *