Sprzęt medyczny – niezawodna funkcjonalność i wygoda

Łazienka, która zrobiona jest w mieszkaniu, w którym mieszka osoba niepełnosprawna powinna mieć nieco innych elementów wyposażeniowych, których nie spotkamy w łazienkach typowych. Aby osoba niepełnosprawna sprawnie mogła się kąpać czy też wykonywać inne czynności związane z codzienną toaletą, potrzebne są pewne zastosowania, które są bardziej przyjazne.

akcesoria łazienkowe

Autor: Tiger
Źródło: Coram Poland
Potrzebne są między innymi uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych. Dzięki nim osoba z niepełnosprawnością zyskuje pewność, że w czasie korzystania z łazienki będzie mogła, za co przytrzymać się, nie tracąc równowagi, co może zakończyć się upadkiem i groźnym uszczerbkiem na zdrowiu. Wyeliminowanie takiego zagrożenia jest obecnie bardzo proste. Dzięki nowoczesnym uchwytom, nasza łazienka jest o wiele bezpieczniejsza.

Jeżeli nasz maluch ma spore trudności z zachowaniem odpowiedniej postawy ciała można mu pomóc w starciu z tymże problemem przy wykorzystaniu pionizator baffin. Wysokiej klasy pionizator potrafi osiągnąć znakomite wyniki. Dzięki jego zastosowaniu pacjent poprawi pracę swojego organizmu, trwale zapobiegnie zastojom w układzie moczowym, polepszy ruchliwość stawową jak również skutecznie wesprze perystaltykę jelit. Gro dyplomowanych rehabilitantów nie potrafi wyobrazić sobie swojej codziennej pracy bez tegoż urządzenia. Pionizatory są też używane do pobudzania psychoruchowego dzieci oraz prawidłowego rozwoju mięśni.

Pierwotna dysplazja bioder u noworodków i niemowląt może być niezmiernie niebezpieczna i dlatego trzeba ją leczyć od wczesnych lat dziecka. Jak to zrobić? Pomocna w tym z pewnością okaże się poduszka frejki. Poduszka frejki jest używana nawet do osiemnastego miesiąca życia dziecka. Jest skuteczna dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji. Potrafi utrzymywać kończyny noworodka w pozycji korekcyjnej z zagięciem w stawie biodrowym. Zaletą poduszki jest to, iż posiada ona specjalnie opracowany wkład usztywniający, który jest zrobiony z filcu, który okryty jest folią. Szeleczki stabilizowane są na tułowiu.

Masz ochotę zdobyć więcej informacji na ten wątek? Jeżeli tak, to odwiedź stronę, która przedstawia nie mniej ważne dane – są one niezwykle interesujące.

Nie ma też trudności z myciem pokrowca. Jest to bardzo proste, gdyż nie ma jakichkolwiek trudności związanych ze zdejmowaniem jak i praniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *