Oferta papierosów elektronicznych

Zdrowie, estetyka, bezpieczeństwo, dbałość o finanse – to tylko nieliczne plusy e-papierosa. Cóż to takiego?

Jest to stosunkowo niedawno wprowadzone urządzenie, które przypomina z wyglądu tradycyjnego papierosa.E-papierosy zaspakajają potrzeby nikotynowe, ale są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Przede wszystkim jednak, palenie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne.

Jeśli oferta firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj asortyment (https://animalab.pl/), który Ci oferuje. Zapewne jest tym, czego już długi czas szukasz.

Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to fakt – jednak należy myśleć długoterminowo – epapieros jest przecież tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Jego kupno zwróci się więc w ciągu najbliższych kilku tygodni i wtedy zaczniemy jedynie oszczędzać i wydawać pieniądze na przyjemności. Elektroniczne papierosy to przede wszystkim brak wydzielania substancji smolistych, metali ciężkich oraz związków rakotwórczych i możliwość palenia w towarzystwie, albowiem dym jest bezbarwny i ma przyjemny zapach zależnie od liquidy. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają żółknięciu, natomiast oddech pozostaje świeży na bardzo długo. Plusem zastosowania e-papierosa jest to, że jego użytkownicy sami mogą zadecydować o stężeniu nikotyny.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów kupić możemy płyny mocne, średnie i słabe. Dodatkowych walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Palacz sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.

E-papieros to zasadniczo nowy produkt na polskim rynku – na zachodzie cieszy się jednak dużą popularnością. Wadą dla części osób może być z pewnością inwestycja na kupienie dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena stale idzie w górę. Z tego względu powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo e-papieros.

W sieci kupimy modele zwyczajne, jak i takie w kształcie fajki lub cygara. Model urządzenia nie wpływa na jego skuteczność – na cenę, owszem. Papieros elektroniczny może być również wyposażony w dodatkowe funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, małych rozmiarów wyświetlacz z godziną i datą czy długość zaciągnięć. Urządzenie warte uwagi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *