Programista – praca marzeń?

O ile systematycznie przeglądasz periodyki, na pewno słyszałeś, że od wielu lat bardzo perspektywicznym zawodem jest programista. Dla fachowca od tworzenia oprogramowania zawsze znajdzie się lukratywna praca. Programista może pracować właściwie wszędzie, ponieważ dziś komputery są wszędzie.

Autor: BenQ

Zdajesz w tym roku egzamin dojrzałości? Wyróżniasz się zdolnościami z tak zwanej dziedziny nauk ścisłych? Powinieneś poważnie pomyśleć nad kierunkiem informatycznym. Najkorzystniej rzecz jasna udać się na renomowany uniwersytet, który zapewnia mocny poziom nauki. W czasie studiów warto pójść na praktyki IT. Zaliczenie praktyk świetnie prezentuje się życiorysie, jednak to nie jest kluczowe.

Czekasz na następny post? Chcę poinformować Cię, że moja strona www (https://twojprawnik.net/pomoc-frankowiczom.php) jest już skończona. Zatem zapraszam do przejrzenia jej.

Wiedz, że dzięki stażowi poprawisz swoje zdolności i w nadchodzącym życiu zawodowym będziesz miał prościej. Pamiętaj, że porządny uniwerek sam nie da ci sukcesu. Ludzie, którzy dają pracę, zazwyczaj patrzą na talenty człowieka.

biurko

Autor: geishaboy500
Źródło: http://www.flickr.com

A teraz parę słów dla licealistów. Zazwyczaj informatyka w LO jest przedmiotem pobocznym i nie uczy niczego wartościowego, zatem należy na własną rękę rozwijać talenty. Dobrze jest zacząć od osobistego złożenia własnego komputera, obejrzenia jego elementów i oprogramowania. W internecie odnajdziesz wiele darmowych kursów języków programowania, opanuj przynajmniej podstawy któregoś z nich. Wykreuj własną aplikację i daj ją komuś, kto ją zaopiniuje.

A jeśli czytasz ten artykuł, bo poszukujesz zdolnych programistów do firmy bądź do przyjęcia jakiegoś zlecenia,musisz do Google wkleić sformułowanie „programista miasto” – np. „programista Wrocław”. Przy obecnej, trudnej sytuacji w naszej ekonomii możesz być pewien, że prędko zatrudnisz dobrego informatyka, który będzie pracował dla ciebie za stawki, które nie wyczyszczą konta firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *