Regały najczęściej stosowane w halach przemysłowych a także rusztowania stalowe

Wiele firm zajmuje się całościowym zaopatrzeniem biur, magazynów czy też sklepów regały magazynowe służące do magazynowania różnego rodzaju artykułów oraz inne akcesoria. Firmy te troszczą się o to, aby ich produkty były najlepszej jakości i w znośnych cenach. W swojej ofercie mają też dowóz zakupionego produktu do nabywcy, montaż a również projektowanie wykorzystania magazynu.

magazyn

Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Jednym z takich artykułów są regały magazynowe – polub ten serwis- regały ruchome -. Polecane są one osobą, które chcą w najlepszy sposób zagospodarować pomieszczenie wyznaczone na archiwizację dokumentów. Inaczej regały te zwane są regałami przesuwnymi. Dzięki nim można w banalny sposób trafić do potrzebnych akt, a ich cena magazynowania w przeliczeniu na jednostkę magazynowanych akt jest niewielki. Dzięki temu, że regały (okazje na regały paletowe www.olejnik.pl/regaly-stacjonarne/) są osłonięte przez ścianki elegancko wyglądają i można na nich zamieścić szyldy opisujące zawartość składowanych akt.

Z kolei dla pomieszczeń gospodarczych, w których towar składowany jest na paletach wspaniałym rozwiązaniem są regały paletowe. Umożliwiają one prosty dostęp do towaru, a dzięki temu, że jedna paleta zajmuje jedno miejsce paletowe można spokojnie pilnować stan pomieszczenia gospodarczego. Jeżeli chodzi o gabaryty tych regałów to są one uzależnione od trzech rzeczy: od typu wózków podnośnikowych, towaru oraz od wielkości magazynu. Przede wszystkim są to regały ocynkowane albo pomalowane proszkowo, ale na życzenie klienta mogą być skonstruowane ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej.

termoizolacje

Autor: Baumit

Prócz wyżej opisanych regałów firmy te w swojej ofercie mają też między innymi rusztowania aluminiowe. Dzięki swojej małej wadze możne je wykorzystywać tam gdzie istnieje ryzyko zniszczenia podłogi przez duży ucisk. Są one ekspresowe i proste w montażu.

Niestety ze względu na znaczna cenę są one rzadko nabywane w naszym kraju. Ich koszt nieraz jest dwa razy droższy od rusztowania stalowego ocynkowanego. Niemniej jednak 100 procent rusztowań przejezdnych na rynku to rusztowania aluminiowe, ponieważ na kółkach może być tylko rusztowanie lekkie. Wadą takiego rusztowania jest to, że zostawione bez nadzoru błyskawicznie znika ze względu na cenę aluminium w skupie złomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *