Transport międzynarodowy

Nasza gospodarka, mimo szalejącego kryzysu, ma się zaskakująco dobrze. Zakładamy wiele małych i średnich firm. Polacy wzięli wreszcie los we własne, sprytne ręce i mimo olbrzymiego ryzyka, robią udane biznesy. Bycie swoim kierownikiem to o niebo lepsza sytuacja, niż wieczne wysłuchiwanie poleceń w korporacji. Nawet pierwsze gorsze miesiące, kiedy firma dopiero rozkłada skrzydła, nie zmieniają bojowego myślenia naszych przedsiębiorców.

cysterna

Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele nowo powstałych przedsiębiorstw nastawia się na handel z naszymi wschodnimi sąsiadami. Mogłoby się wydawać, że przez wzgląd na historię i politykę, nasze relacje biznesowe ze słowiańskimi braćmi będzie kuleć. Nic bardziej mylnego! Przecież jeszcze w okresie dawnego ustroju handel pomiędzy Polakami, a Rosją był w rozkwicie. Wiele naszych wyrobów, na przykład meble, były w Związku Radzieckim luksusem, a zwrot „polski” był synonimem najlepszej jakości. Dzisiaj może polskie produkty nie mogą się pochwalić już tak wielką popularnością, ale wciąż są chętnie kupowane przez naszych rosyjskich sąsiadów.

Tak serdeczne relacje biznesowe powodują, że burzliwie rozwijają się w Polsce przedsiębiorstwa logistyczne, obsługujące również kierunki na Wschodzie. Transport zagraniczny jest obecnie bardzo opłacalny. Współpraca z naszymi wschodnimi sąsiadami funkcjonuje w dwie strony, stad też samochody dostawcze nigdy nie jadą z powrotem puste Wystarczy tylko zarejestrować się na odpowiedniej giełdzie transportowej, gdzie bez trudu znajdziemy pasujący nam transport z krajów byłego Związku Radzieckiego do Polski.Taki popyt na transport towarów za naszą wschodnią granicę sprawia, że firmy logistyczne poszerzają swój zakres usług.

Widzisz właśnie bardzo interesujący artykuł, zatem zapewne zaabsorbuje Cię także ten udostępniony tu (https://pieczatki.pl/pieczatki-na-zamowienia/) materiał – on również jest godny Twojej uwagi.

Wiąże się to oczywiście z dodatkowymi wpływami, które następnie można przeznaczyć na nowocześniejszą flotę. Warto także nieustannie szkolić kierowców.

Niezależnie od mapy politycznej w naszej części Europy, kontakty biznesowe pomiędzy Polską, a naszymi wschodnimi sąsiadami nie ustaną. Bardzo trudno jest rozerwać więzy braterskiej krwi i stulecia wspólnej historii oraz kultury.Więcej na ten temat: .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *