Rachunki, kadry płace – Outsourcing

Biura rachunkowe są awangardową formą działalności nastawioną na indywidualne potrzeby Klienta. Firmy wykonują takie usługi takie jak: kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz kadrowo – płacowa, doradztwo podatkowe i wiele innych dla podmiotów o różnym zakresie prawnym.

biura rachunkowe

Źródło: http://pixabay.com

Zobacz wyjątkową propozycję na:Outsourcing księgowości Financial Service Support w Warszawie.

Biura rachunkowe już od początku swojego istnienia zwracały uwagę na bardzo wysoki stopień świadczonych usług. Najmocniejszym argumentem, mówiącym o profesjonalizmie biur rachunkowych jest fakt iż, wielu z petentów współpracuje z nimi od samego początku działalności firm.

Oprócz polskiego kontakt z interesantem może odbywać się w języku: hiszpańskim. Jest również możliwość sporządzania dokumentacji w tym języku obcym – wszystko zależne jest potrzeby klienta.

Niektóre Biura rachunkowe mogą nawet pochwalić się nagrodą od Ministerstwa Finansów za bardzo dobre prowadzenie ksiąg rachunkowych, cała działalność ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej – jednak w całej historii większości firm nigdy nie istniała potrzeba skorzystania z tego ubezpieczenia.Dla ułatwienia działań oraz przyspieszenia wszelkich procedur, biura korzystają z elektronicznego systemu dostarczania deklaracji do US i ZUZ.Prace odbywają się na najnowocześniejszym oprogramowaniu. Atuty biur rachunkowych: wysoka jakość usług, konkurencyjne ceny obsługa księgowa w języku polskim, angielskim, francuskim i hiszpańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *