Uśmiech jest Twoją wizytówką

W dzisiejszych czasach ładny uśmiech stał się jednym z atrybutów piękności oraz atrakcyjności. Buzia to fragment na jaki bardzo spoglądamy a zęby są jej częścią, toteż warto dbać aby stał się ładny. Jest to ważne, gdyż wygląd najczęściej na wpływ na sposób w jaki spostrzegają nas inni ludzie.

Kobieta, piękny uśmiech

Autor: BP
Źródło: BP

Należy więc dbać troszczyć się o uśmiech – nie tylko przez walory estetyczne. Każdy przecież choć jeden raz odczuł kiedyś jak bolący ząb może utrudnić funkcjonowanie. By do takiego stanu nie doprowadzić należy dbać o profilaktykę zębów która składa się z – obok systematycznych spotkań z dentystą – jest codzienne mycie zębów po każdym posiłku.

Większość z nas inwestuje w niedrogie, jednak mniej skuteczne szczoteczki do zębów. Nie wymagają może one dużych nakładów pieniężnych, lecz nie okazują się przy tym na tyle skuteczne, żeby dobrze czyścić nasze zęby w stu procentach. Jaki model więc wybrać? Najlepiej elektryczną. Mimo stereotypów nie niszczy ona szkliwa zębów. Sklepy mają w swoich ofertach duży wybór różnych produktów. Oto więc kilka z nich, o najlepszej jakości, które pozwolą Ci utrzymać Twój uśmiech (kliknij po szczegóły) w dobrej kondycji.

Jedną propozycją jest Szczoteczka Philips HX 6781/02 (przejdź do produktu). Z tym urządzeniem masz możliwość rozjaśnić swój uśmiech (zobacz ropa w dziąśle) w ciągu zaledwie blisko 15 dni. Ten wariant daje możliwość pieczołowitego umycia zębów w czasie około dwóch minut. Dodatkowo wyczyści przy okazji dziąsła, co dodatkowo pozwala zwalczać bakterieoraz pielęgnować Twoje zęby.

Kolejna propozycja to Szczoteczka Braun Oral-B Professional Care Triumph 5000 Smartguide. To urządzenie ładowane przy pomocy akumulatora, z ta szczoteczką możemy ustalać natężenie nawet siły nacisku. Da nam sygnał, kiedy musimy skończyć szczotkowanie naszych zębów.

Szczoteczka tego samego producenta jakim jest Szczoteczka Braun Oral-B Vitality D12.513 Precision Clean to model tak samo efektywny, choć może nieco mniej zmechanizowany. W szczoteczce możemy na bieżąco kontrolować stan zużycia końcówki, jaką użytkujemy. Braun to pionier w segmencie szczoteczek do zębów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *