W Bełchatowie

W telewizji czasem natrafiamy na interesujący film reklamowy. Możemy zobaczyć na nim matkę, która wczesną porą, gdy większość miasteczka ma jeszcze spokojne sny – budzi swoją małą córeczkę. Zaspanego malucha po jakimś czasie możemy ujrzeć w trakcie szybkiego śniadania, a następnie z mamą, w samochodzie w czasie jazdy do… no właśnie dokąd? Do szkoły, nie za wcześnie? Zrozumiemy po chwili, iż spieszą na poranny trening gimnastyki artystycznej. I tak dzień za dniem, rok za rokiem dni wyglądają tak samo.

Aż któregoś dnia w w ujęciu końcowym nadchodzi moment, gdy wyrzeczenia, słone łzy i ranne wstawanie już się nie liczą. Zawodniczka, już większa dziewczynka odbiera swój medal. Ta scena, łzy matki powodują łzę w oku u większość widzów.

Zobacz ten portal, ponieważ on z pewnością także Cię niezwykle zaciekawi. Omawia on podobną kwestię, zatem nie zwlekaj i kliknij tu!

restauracji

Autor: eyeliam
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce także mamy bohaterów takich filmów. Paręnaście lat temu w miejscowości Ząb, pod Zakopanem mały Kamil Stoch pierwszy raz założył narty. Podczas godzin gdy jego koledzy spędzali czas na beztroskiej zabawie, on poświęcał czas treningom. I na pewno, zdarzały się chwile w życiu tego małego chłopca, gdy pragnął dołączyć do kolegów, ale dlatego, że nie zwątpił, że wierzył w siebie od paru dni jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim. A o rodzinnej miejscowości Kamila usłyszał cały świat. Nie jedynie dlatego, że to najwyżej położona miejscowość w naszym kraju, lecz dlatego, że zamieszkują ją mądrzy, służący synowi dobrym słowem państwo Stochowie. Teraz wieś stanie się jeszcze większą atrakcją dla turystów.

Podobnie, jak Bełchatów, z którego klubu siatkarskiego wywodzi się Bartosz Kurek, swego czasu mistrz Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Dziś wiemy, że miejscowość ta, to nie jedynie kopalnia węgla brunatnego, lecz także prężny klub Skra. To dzięki drużynie Bartosza siatkówka trafiła pod strzechy i zrobiła się tak widowiskowym sportem. Sugerujemy aby w drodze do np. Warszawy zrobić przerwę na kawę w tym sławnym mieście. Może obiad w mieście mistrzów? Restauracje w Bełchatowie zaserwują nam dania kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i regionalnej. W sytuacji gdy mamy w planach nocleg, bez problemu możemy skorzystać z usług hoteli, gdyż niedrogie noclegi w Bełchatowie zapewnią nam spokojnie przespaną noc.

Po przestudiowaniu opisywanego wątku, kliknij na odmienny pełny tekst, który posiada również interesujące wiadomości – zobaczysz, że wciągnie Cię kompletnie.

/J]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *