W jaki sposób efektywnie przekazać swoją reklamę? – telebimy wewnętrzne i zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie

Firmy, które działają na współczesnym rynku, muszą się efektywnie zareklamować. Dostępnych jest wiele sposobów, lecz jednym z chętnie wybieranych i niosących ze sobą niejeden pozytywny efekt jest telebim. Telebimy to urządzenia posiadające duże ekrany złożone z diod. Dzięki swojej powierzchni umożliwiają wyświetlanie wielkoformatowych obrazów przy utrzymaniu ich idealnej jakości.


Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość prezentowania zarówno stałych obrazów, jak i animacji czy gotowych projekcji przygotowanych wcześniej w studiu telewizyjnym.

telebim

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Wyróżnia się 2 warianty telebimów. Pierwszy z nich to telebimy zewnętrzne, znane również jako rozwiązanie outdoorowe. Jak sama nazwa mówi, montuje się je na zewnątrz budynków, np. na ścianach bloków czy przy drogach, tak, by zauważyła je jak największa liczba zainteresowanych. Są rewelacyjną alternatywą dla innych typów reklamy, w tym plakatów czy billboardów. O wiele lepiej przyciągają uwagę i zatrzymują wzrok. Muszą być dosyć jasne, aby były dostrzegalne nawet wtedy, gdy wprost na ekran padają promienie słoneczne.

Jeżeli interesuje Cię to zagadnienie, to obejrzyj więcej, a na pewno zdobędziesz mnóstwo ciekawych informacji na ten temat.

Trzeba pamiętać, aby decydować się na telebimy wyprodukowane z materiałów wytrzymałych na oddziaływanie czynników pogodowych (ponieważ nieprzerwanie będą na nie narażone) i zastosować należytą ochronę – telebim gdynia c.h. klif.

Telebimy nocą

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com

Drugim wariantem telebimów jest telebim wewnętrzny, stanowiący reklamę typu outdoor. Można na niego trafić w obiektach zamkniętych – np. na targach lub halach sportowych. Identycznie jak telebimy zewnętrzne, telebimy instalowane wewnątrz także mają skupiać uwagę. Mogą mieć mniejszą jasność i nie wymagają ochrony przed deszczem czy śniegiem. Zazwyczaj są umieszczane na ścianach albo zawieszane pod sufitem.
Dobrze jest zdecydować się na reklamę na wspomnianych ekranach diodowych, ponieważ pozwalają w efektowny sposób zaprezentować walory udostępnianych produktów lub (zobacz więcej informacji) usług.

Telebimy wykorzystywane są już na całym świecie i niejeden przedsiębiorca docenił ich wpływ na odbiorców, zatem i ty przemyśl niniejsze rozwiązanie, jeśli zamierzasz pozyskać klientów bądź po prostu przedstawić swoje usługi większemu gronu konsumentów. Telebimy przyczyniają się do wzrostu rozpoznawalności marki i związanego z tym zysku, a to na tym w szczególności nam przecież zależy – telemin przy Armii Krajowej – Gdynia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *