W jaki sposób dobrać wyposażenie do magazynu?

Aby osiągnąć jak najmniejsze ceny przechowywania i gwarancje prostego dostępu do własnych paczek najkorzystniej jest kupić sprawdzony oraz trwały sposób magazynowania. W każdym miejscu, gdzie gromadzone są dowolne rzeczy szczególnie ważne jest, by były one mądrze ulokowane bez względu na rozmiar przechowalni czy ilość artykułów. Czas potrzebny na logistykę, więc również droga do produktu jest także w cenie. .

W tej i wszystkich innych sprawach związanych z magazynowaniem pomagają profesjonalne firmy, przygotowując nam opracowane i fachowe regały wysokiego składowania. Zależnie od wielkości hali oraz specyfiki przechowywanych artykułów są do wyboru różnorodne sposoby magazynowania dedykowane właśnie do konkretnych zastosowań, tak aby maksymalnie wykorzystać naszą powierzchnię, zmniejszyć wydatki oraz udoskonalić samą obsługę przechowalni. Dla dużych pomieszczeń bardziej korzystne będą rozwiązania, które dają możliwość na poruszanie się wewnątrz wózkiem widłowym. .

magazyn

Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl

Jednym z takich produktów są regały (skorzystaj z promocji na regały paletowe: http://www.olejnik.pl/regaly-stacjonarne/) magazynowe. Polecane są one osobą, które chcą w najlepszy sposób spożytkować pomieszczenie przeznaczone na archiwum. Innymi słowy regały te określane są regałami przesuwnymi. Dzięki nim można w nietrudny sposób dotrzeć do niezbędnych akt, a ich koszt przechowywania w przeliczeniu na jednostkę przechowywanych akt jest niewielki. Dzięki temu, że regały są osłonięte przez ścianki bardzo ładnie wyglądają i można na nich umieścić szyldy charakteryzujące zawartość gromadzonych akt. .

Dlatego potrzebujemy szerokich korytarzy, ale da się to wynagrodzić wysokością każdego regału. Specjalne regały paletowe dopasowane są dokładnie do ustawiania palet z produktami. Bardzo łatwo możemy je modyfikować i dobrać do wymiarów magazynu. Rozwiązaniem dedykowanym dla towarów niepotrzebujących palet i mniejszych gabarytowo są regały półkowe. Z powodu przymusu przenoszenia paczek manualnie określona jest jedynie ciężkość takiego opakowania. Ostatnim rodzajem sposobu gromadzenia są systemy wspornikowe. Odpowiednie konstrukcje są przeznaczone specjalnie do trzymania podłużnych elementów jak choćby rury. Odpowiednie uchwyty umożliwiają pewne położenie wszelkich elementów owalnych..

Z kolei dla pomieszczeń gospodarczych, w których produkt gromadzony jest na paletach bardzo dobrym rozwiązaniem są regały paletowe. Zapewniają one bezproblemowy dostęp do towaru, a dzięki temu, że jedna paleta zajmuje jedno miejsce paletowe można bezproblemowo kontrolować stan pomieszczenia gospodarczego. Jeżeli chodzi o gabaryty tych regałów to są one zależne od trzech rzeczy: od typu wózków podnośnikowych, towaru oraz od wielkości pomieszczenia gospodarczego. Z reguły są to regały ocynkowane albo pomalowane proszkowo, ale na prośbę kupującego mogą być zrobione ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej. .

Zazwyczaj są wykorzystywane w domowych spiżarniach albo garażach.

Zainteresowały Cię treści zawarte w naszym wpisie? Czujesz jednak braki? Więc zachęcamy do nowej strony – naciśnij tu moduły ceramiczne i przenieś się tam.

Duże układy tego typu półek przeznaczane są do wyposażenia supermarketów lub witryn, zarazem do składowania dokumentów jak i do prezentacji artykułów sprzedażowych..

Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *