Z czego jest znany Bełchatów?

Oglądając telewizję zdarza nam się obejrzeć ciekawy film reklamowy. Oglądamy na nim matkę, która rano, podczas gdy większość miasta ma jeszcze spokojne sny – budzi swoje dziecko. Nie całkiem dobudzonego malucha po chwili jest nam dane zobaczyć podczas szybkiego śniadania, a następnie z mamą, w samochodzie w czasie jazdy do… no właśnie dokąd? Do szkoły, nie za wcześnie? Przekonujemy się po chwili, że spieszą na poranny trening gimnastyki artystycznej. I tak dzień za dniem, rok za rokiem sytuacja się powtarza.

Aż w końcu w scenie finalnej nadchodzi chwila, kiedy wyrzeczenia, słone łzy i poranne pobudki już nie mają znaczenia. Zawodniczka, już większa dziewczynka odbiera tak wyczekiwany medal. Ta scena, łzy matki wzruszają większość widzów.

restauracji

Autor: eyeliam
Źródło: http://www.flickr.com

W Polsce także mamy bohaterów takich spotów. Paręnaście lat temu w miejscowości Ząb, pod Zakopanem mały Kamil Stoch po raz pierwszy założył narty. Gdy jego przyjaciele spędzali czas na beztroskiej zabawie, on poświęcał czas treningom. I owszem, pojawiały się momenty w jego życiu, gdy wolałby dołączyć do kolegów, ale dlatego, że nie zwątpił, że wierzył w siebie dziś jest dwukrotnym mistrzem olimpijskim. A o Zębie usłyszał cały świat. Nie wyłącznie dlatego, że to najwyżej położona miejscowość w Polsce, ale dlatego, że zamieszkują ją cudowni, wspierający swego syna państwo Stochowie.

Czy analizowana kwestia głęboko Cię zajęła? Jeśli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/cityinfo.php) inne teksty.

Od teraz miejscowość będzie jeszcze większą atrakcją dla turystów.

Identycznie, jak Bełchatów, z którego klubu siatkarskiego pochodzi Bartosz Kurek, swego czasu mistrz Europy w piłce siatkowej mężczyzn. Dziś wiemy, że miejscowość ta, to nie jedynie kopalnia węgla brunatnego, ale także pełen dobrej energii klub Skra. To dzięki drużynie Bartosza siatkówka trafiła pod strzechy i zrobiła się tak wziętym sportem. Sugerujemy aby w drodze do np.

Ten temat Cię fascynuje? Więc odsyłam tu (http://stacjakontroli.wroclaw.pl/), ponieważ znajdziesz tu interesujące dane na opisywane zagadnienie, które warte są uwagi.

Warszawy zatrzymać się w tym sławnym mieście. Może obiad w mieście mistrzów? Restauracje w Bełchatowie oferują nam dania kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i regionalnej. W sytuacji gdy zaplanowaliśmy dłuższy postój, jak najbardziej możemy skorzystać z usług hoteli, albowiem niedrogie noclegi Bełchatów zagwarantują nam spokojną noc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *